KICRİ DIŞ TİCARET A.Ş.

MERKEZ MAH.
E-5 YANYOL ÜZERİ
NO:131 34310
Avcılar/İstanbul

Tel: +90 212 954 08 80

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Suni Deri?

Suya ve ayrıca lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Suni deri daha az emicidir ve bu nedenle temizlenmesi çok daha kolaydır. Suni deri, gerçek deriye kıyasla daha az dayanıklı olmasına rağmen, çizilmelere ve kesilmelere karşı oldukça dirençlidir ve bu da onu döşeme için ideal bir seçim haline getirir.

Suni Deri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Sentetik deri olarak da adlandırılan suni deri, döşemelik deri, giysi, ayakkabı, aksesuar ve deri benzeri bir ürün istendiği ancak asıl materyalin uygun maliyetli veya uygun olmadığı diğer kullanımlardaki deri yerine kullanılan yapay bir malzemedir. Maliyetler ve özellikler bakımından uygun olsa bile bazı durumlarda ham madde olarak gerçek deri tercih edilmeyebilir. Bu durumda yapay deri kullanılır.

Satış Politikanızı nasıl yürütüyorsunuz?

Kicri Suni Deri, değerlerinde müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Bu nedenle kartelalarımızda yer alan ürünlerimiz her zaman stoklu tutulmakta ve müşterilerimize istenilen her miktarda en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Özel siparişler müşteri talepleri doğrultusunda hızlı bir şekilde yerine getirilmeye çalışılmaktadır.

Nasıl Sipariş Verebiliriz ?

Kartela talepleriniz ve siparişleriniz için bizlere her zaman;
info@kicri.com veya +902129540880  no’lu telefon numaramızdan
ve şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın